Strona główna
  Bibliografia
  Aktualności
  Dyskografia
  Galeria
  Kontakt
 
 

Witamy na naszej stronie!

   
 

Jesteśmy rolnikami ... gitarzystami,
mamy swoje własne poletko na którym
od lat uprawiamy ... muzykę.
Nazywamy się Adam i Marek Mikulscy.

 

» czytaj więcej

 
 
Oficjalna strona Braci Mikulskich

 

Urodzeni we Wrocławiu (Adam w 1971 r., Marek w 1974 r.) absolwenci Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie gitary Tadeusza Wybrańca. W latach 90-tych zostali laureatami wszystkich najważniejszych ogólnopolskich i międzynarodowych solowych konkursów gitarowych odbywających się w Polsce (w sumie 15 nagród). Od 1997 roku (po zdobyciu Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Zespołów Kameralnych "Ghitaralia" w Przemyślu) juz w duecie - z wielkim powodzeniem koncertowali w kraju i za granicą wykonując głównie muzykę wielkich mistrzów - przeplatając je regularnie swoimi kompozycjami.

 » więcej

 
 

Marek Mikulski (ur.1974r. we Wrocławiu) mając 10 lat rozpoczął naukę gry na gitarze w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Opolu u prof. Lucyny Janowskiej. Następnie kontynuował ją w PSM II stopnia w klasie prof. Tadeusza Wybrańca. W 1993 roku rozpoczął studia na Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie prof. Tadeusza Wybrańca, które ukończył w 1998r.

»  więcej

 

Adam Mikulski (urodzony 6 grudnia 1971r. we Wrocławiu),naukę gry na gitarze rozpoczął w wieku 9 lat w PSM I st. w Opolu w klasie mgr Lucyny Janowskiej a następnie kontynuował ją w PSM II st. u prof. Tadeusza Wybrańca. W 1994 już jako student został stypendystą Ministra Kultury i Sztuki. W 1996 ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu w klasie Tadeusza Wybrańca.

 

»  więcej

 

Wszelkie prawa zastrze?one, Copyrihgt MyWare © 2016  Projekt i wykonanie: